Fiat 500X Urban

od Kč 479.400
Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Fiat 500X Urban

Benzín
110-120 K
5,8-7,2 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Manuální

Detaily

Popis vozidla

Nový 500X Urban: Ovládněte město

 

SUV stvořené pro život ve městě

Máte zájem o tento vůz?

Design

Nové Full LED světlomety (volitelně), LED světla denního svícení a koncová LED světla. Přepracovaný interiér i exteriér. Vyrazte do města stylově s Fiatem 500X Urban.

ZCELA NOVÝ POHLED

 

Nyní můžete vnímat město jako nikdy předtím. Inovativní Full LED světlomety (volitelně) poskytují o 20 % více světla a navíc mají delší životnost a až o 66 % nižší spotřebu energie než standardní halogenové světlomety.

 

 

STYL V KAŽDÉM DETAILU

 

Nová zadní LED světla následují nezaměnitelný designový prvek rodiny 500, kdy je uprostřed sdružených světel odhalena barva karoserie. I pro zadní světla je použita moderní LED technologie pro vaši lepší viditelnost za všech podmínek.

 

 

ROBUSTNÍ A TROUFALÝ

 

Vyrazte do města a pochlubte se. Nový Fiat 500X Urban s přepracovanými nárazníky nyní nabízí ještě osobitější a robustnější vzhled, který nezůstane bez povšimnutí.

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

VŠE PRO VAŠE POHODLÍ

 

V novém modelu 500X Urban byl každičký detail navržen tak, aby zajistil ten nejlepší komfort. Příkladem může být nový ergonomický volant s integrovanými ovladači audiosystému.

PERFEKTNÍ SOUZNĚNÍ

 

S novým Fiatem 500X Urban se sžijete prakticky během okamžiku. Přepracovaný přístrojový panel nyní nabízí ještě lepší čitelnost, abyste jasně viděli všechny důležité informace potřebné při řízení.

 

 

STYLOVÝ INTERIÉR

 

500X je nejen krásný, ale i velmi komfortní. Přepracovaný interiér se vyznačuje čalouněnými sedadly, přístrojovou deskou v barvě karoserie a nezaměnitelným logem 500, které působí jako podpis autora na jeho mistrovském díle. Kombinace všech detailů a materiálů vytváří ten nejlepší možný styl.

Máte zájem o tento vůz?

Konektivita

Buďte i na palubě vozu ve stálém spojení se světem, s rodinou a přáteli. S 500X Urban s nejmodernější infotelematikou je to snadné a bezpečné.

Uconnect™ 7” HD LIVE

 

Kdo je váš nejlepší spojenec na cestách? Váš 500X. Pomocí infotelematického systému Uconnect™ se 7“ obrazovkou ve vysokém rozlišení a službami LIVE ve standardní výbavě vyřídíte hovory, vyberete a zaposloucháte se do oblíbených playlistů a zvolíte nejlepší trasu.

 

 

Mopar® Map Care

 

Svět se neustále mění, ale vy s ním můžete držet krok. Se službou Mopar® Map Care (bezplatná služba po dobu prvních tří let) můžete automaticky aktualizovat mapy navigačního systému vozu.

Máte zájem o tento vůz?

Motory

Pro svůj nový 500X můžete vybírat z nové řady zážehových motorů s přímým vstřikováním, které jsou tiché a lehké, ale současně vynikají živou akcelerací. A jsou také velmi úsporné. Řada vznětových motorů byla rovněž vylepšena. Díky technologii SCR jsou nové motory Multijet ještě ekologičtější.

Máte zájem o tento vůz?

Technologie a bezpečnost

Asistenční systémy a technologie

 

Užijte si atmosféru města s řadou nejmodernějších technologií, ať už jedete v ranní dopravní špičce nebo za svitu pouličních lamp v sobotu večer. V centru města nebo na předměstí.

 

 

Systém rozpoznávání dopravních značek

 

Pomocí kamery za čelním sklem systém rozpoznává hlavní dopravní značky a rychlostní omezení. Následně se na přístrojovém panelu zobrazí příslušná ikona signalizující, zda nejedete příliš rychle.

 

 

Inteligentní rychlostní asistent

 

Stačí pouze jedno kliknutí na volantu a vůz bude udržovat aktuálně povolenou rychlost zjištěnou systémem rozpoznávání dopravních značek.

 

 

Sledování jízdních pruhů Lane Assist

 

Inteligentní systém, který vás upozorní v případě nechtěného vyjetí z jízdního pruhu (nepoužijete-li směrová světla). Asistent pro sledování jízdních pruhů vás upozorní přímo na přístrojovém panelu a zvýšením odporu při točení volantem.

6 airbagů

 

Nejlepší ochrana i z hlediska pasivní bezpečnosti díky šestici dvoustupňových airbagů: čelních, bočních a okenních.

 

 

Přední a zadní parkovací senzory

 

S předními a zadními parkovacími senzory vám 500X Urban pomůže zvládnout i velmi složité manévry a zvukovým signálem vás upozorní, dostanete-li se příliš blízko k jiným vozidlům nebo překážkám.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Fiat 500X Urban

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat 500X Urban
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat 500X Urban vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy