Fiat 500X Cross

od Kč 536.400
Modelová řada

Přehled

Nový Fiat 500X Cross

Benzín - Diesel
95-150 K
4,3-6,1 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Manuální - Automatická dvouspojková

Detaily

Popis vozidla

Nový 500X Cross

Naprostá svoboda. Vše ve standardu.

SUV vybavené pro všechna vaše dobrodružství.

Máte zájem o tento vůz?

Design

K tomu, abyste prožili každé vaše dobrodružství naplno, potřebujete smělý a osobitý 500X Cross.

POSVIŤTE SI NA DOBRODRUŽSTVÍ

 

Hory, lesy, louky nebo pláž? Asfaltová silnice nebo polní cesta? Volitelné Full LED světlomety nového 500X Cross perfektně ozáří celou cestu před vámi. Inovativní LED technologie příští generace poskytuje o 20% více světla a spotřebovává o 66% méně energie ve srovnání s běžnými halogenovými světlomety.

 

 

BUĎTE STYLOVÍ, AŤ JEDETE KAMKOLI

 

Nová zadní LED světla následují nezaměnitelný designový prvek rodiny 500, kdy je uprostřed sdružených světel odhalena barva karoserie. Buďte vždy viditelní, rozpoznatelní a nezapomenutelní.

 

 

OBJEVUJTE BEZ OMEZENÍ

 

S novými offroadovými nárazníky je 500X Cross připraven postavit se těm nejobtížnějším výzvám.

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

VŽDY V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ, IDEÁLNÍM PRO CESTOVÁNÍ

 

Ať se vydáte kamkoli, budete cestovat komfortně a stylově. Každý detail interiéru 500X Cross byl navržen tak, aby byl skutečně nezaměnitelný a ikonický. Ať už se jedná o sedadla v kombinaci textilu a eko kůže, palubní desku v barvě karoserie nebo logo 500 na hlavových opěrkách.

POHODLÍ V KAŽDÉM TERÉNU

 

Při navrhování 500X Cross jsme měli na paměti jediný cíl: přeměnit všechny vaše jízdy v úžasně komfortní zážitek, ať pojedete po silnici nebo budete objevovat nové cesty v terénu. Prozkoumejte nový volant, který je ještě ergonomičtější a má integrované ovládací prvky.

VÁŠ PALUBNÍ POČÍTAČ

 

Veškeré důležité informace o vaší trase jsou v reálném čase zobrazovány přímo na přehledném a uživatelsky vstřícném 3,5“ displeji přístrojového panelu. Vaše jízda vstříc novým dobrodružstvím bude tak nyní snadnější a zábavnější.

Máte zájem o tento vůz?

Konektivita

Buďte i na palubě vozu ve stálém spojení se světem, s rodinou a přáteli. S 500X City Cross a Cross s nejmodernější infotelematikou je to snadné a bezpečné.

Uconnect™ 7” HD LIVE DAB

 

Vydejte se za dalším skvělým dobrodružstvím. Součástí standardní výbavy verzí City Cross a Cross je infotelematický systém Uconnect™ se 7″ dotykovou obrazkou v HD rozlišení, digitálním rádiem DAB (Digital Audio Broadcast) a funkcemi zrcadlení chytrého telefonu, pomocí něhož snadno a bezpečně vyřídíte hovory, nadiktujete a pošlete textové zprávy, zaposloucháte se do oblíbených playlistů nebo zvolíte nejlepší trasu.

 

Standardní výbavou verze Cross je u systému Uconnect™ 7″ HD LIVE DAB s funkcemi zrcadlení chytrého telefonu <strong>navíc navigační systém, jehož součástí jsou mapy TomTom s aktuálními informacemi o dopravní situaci a počasí, včetně upozornění na přítomnost rychlostních radarů nebo nehody na vaší trase.
 Mopar® Connect

 

Svět se neustále mění, ale vy s ním můžete držet krok. Se službou Mopar® Map Care (bezplatná služba po dobu prvních tří let) můžete automaticky aktualizovat mapy navigačního systému vozu.

Máte zájem o tento vůz?

Technologie a bezpečnost

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A TECHNOLOGIE

 

Prožívejte svá dobrodružství v naprostém bezpečí. Ve výbavě modelu 500X najdete nejmodernější bezpečnostní technologie, které vám pomohou zvládnout všechny podmínky na silnici.

 

Rozpoznávání dopravních značek

Pomocí čelní kamery umí 500X rozpoznat hlavní dopravní značky a rychlostní omezení. Jestliže systém detekoval rychlostní omezení, zobrazí příslušnou ikonu na přístrojovém panelu spolu s upozorněním, když rychlost překračujete.

 

Inteligentní rychlostní asistent

Nastavení rychlosti jedním kliknutím? Je to možné. Inteligentní rychlostní asistent se systémem rozpoznávání dopravních značek identifikuje aktuální rychlostní limit a umožňuje okamžitě a bezpečně upravit rychlost vozu.

 

Sledování jízdních pruhů Lane Assist

Asistent pro sledování jízdních pruhů v 500X Cross a City Cross vás upozorní, když nechtěně, bez použití směrových světel, vyjedete ze svého jízdního pruhu.

Adaptivní tempomat

Již nemusíte úporně sledovat a udržovat rychlost vozu, abyste nepřekročili povolený limit. S adaptivním tempomatem si nastavíte rychlost, kterou chcete jet, a 500X ji bude udržovat a rovněž přizpůsobovat rychlosti vozidel jedoucích před vámi.

 

Automatické nouzové brzdění

Nebojte se nečekaných překážek. Systém automatického nouzového brzdění v 500X rozpoznává přítomnost vozidel před vámi a je připraven automaticky aktivovat nouzové brzdění v případě potřeby.

 

Upozornění na mrtvé úhly

V 500X se nemusíte obávat mrtvých úhlů, protože tento systém kontroluje přítomnost jiných vozidel v nejkritičtějších místech a upozorní vás na ně rozsvícením ikony v příslušném vnějším zpětném zrcátku.

 

Detekce překážek za vozem

Ostražité oko na silnici, dokonce i při couvání. Systém detekce překážek za vozem dokáže identifikovat vozidla a objekty, které se nacházejí kolmo ke směru jízdní dráhy, a upozorní vás na ně zvukovým signálem a ikonou na přístrojovém panelu.

KOMFORT A BEZPEČNOST

 

6 airbagů

V 500X najdete to nejlepší i z hlediska pasivní bezpečnosti. Verze Cross a City Cross jsou standardně vybaveny šesticí airbagů, takže jste na jejich palubě neustále v bezpečí.

 

Přední a zadní parkovací senzory

Je snadnější parkování ve městě nebo mimo něj? S předními a zadními parkovacími senzory, které vás upozorní na překážky kolem vozu, je odpověď snadná. Kdekoli!

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Nový Fiat 500X Cross

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat 500X Cross
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat 500X Cross vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy